שאלות/תשובות - FAQ 

 מיהו המומחה לקידוח וניסור בבטון?

שאלות נפוצות

?"האם העבודה בניסור או עבודה בקידוח "מלכלכת


לקוחות פרטיים שואלים אותנו הרבה את השאלה הנ"ל - אלוני הניסור ווקידוח בבטון עובדת בטכנולוגיות החדישות ביותר ולכן התשובה היא כמובן: העבודה אינה מלכלכת כמעט. אנו החברה היחידה בקידוח וניסור בבטון באזור ירושלים והדרום הנותנת אפשרות לפגישת און ליין עם אחד המומחים שלנו ולקבל פרטים על אופן ביצוע העבודה ולקבל הצעת מחיר - ללא עלות וללא התחייבות.
?כיצד פועלת מכונת הניסור בעצם


מכונת הניסור היא בעצם דיסק חיתוך יהלום, המערכת מקובעת לקיר בדיוק בהתאם לצרכים, בעזרת השלט הרחוק אנו מפעילים את המסור, לאחר שהקיר נוסר – נשאר רק שלב הפינוי: מפרקים את הקיר לחתיכות קטנות שיהיה קל יותר להוציא אותם מאתר העבודה (שירות הפינוי כולל תשלום נוסף) ניסור ביהלום .
?אתם עובדים רק באזור ירושלים


אנו ממוקמים באזור ירושלים - אך, במידה ומדובר בפרויקט גדול - יש לנו צוותים בכל הארץ. בכדי לקבל תשובה אנו ממליצים לצור עמנו קשר - לחץ על התמונה בכדי לשאול אותנו דרך WHATSAPP או לחיילופין טלפנו אלינו 02-6239-123
?האם אתם נחשבים הזולים בתחום


אנו כבר 20 שנה מנסים לתמרן בין המחיר הטוב והזול בתחום לבין איכות ללא פשרות. בבטחון עובדינו ולקוחותינו וללא "עיגולי פינות" - התשובה היא "לא". בין הזולים אך, מקצוענים ואיכותיים!
?איך מתבצעת הפגישה עם המומחה און ליין ומה היא נותנת


בכדי להיות קרובים יותר ונגישים יותר ללקוחותינו - אנו היחידים (לפי ידיעתינו) שנותנים את האופציה לשוחח עם המומחה און ליין דרך וואטסאפ או כל דרך אחרת שתבחרו. כמו כן, אתם יכולים לקבל הצעת מחיר מבלי הצורך להפגש עמנו פיזית - אתם רק צריכים לעבור לדף "קבע פגישת ייעוץ און ליין", לצלם את האתר בכדי שהפגישה תהיינה עניינית יותר (פשוט פעלו לפי הדרישות בדף) ובכך - לחסוך זמן יקר.